Regulamin współpracy

 

1. Jeśli chcesz się ze mną spotkać – umów się na wizytę, telefonicznie lub mailowo. Nie zawsze mogę odebrać, ze względu na pracę. Jeśli nie odbieram zostaw sms lub spróbuj zadzwonić później. Na każdy telefon oddzwaniam.

2. Przed wizytą zapoznaj się z – zakładką OFERTA. Do ułożenia diety potrzebne mi są odpowiednie dokumenty.

3. Wizyty kontrolne trwają standardowo 30 minut. Zarezerwuj dłuższą wizytę (55-60 minut) jeśli potrzebujesz dłuższego spotkania, masz wiele pytań, kwestii do omówienia. Zaznacz to wyraźnie w mailu lub przez telefon.

4. Udostępniony email będzie służył jedynie do przesłania diety, informacji odnośnie pomiarów i wizyt kontrolnych, informacji o organizowanych przez nas szkoleniach, jak również o nowościach czy nowych postach na stronie www.pogromcykilogramow.pl . Zgodnie z ustawą z dn.18.07.2002r. (Dz.U. nr 144, poz.1204) o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, klient/pacjent wyrażam zgodą na otrzymywanie powyższych informacji na podany przez siebie adres email. Jednocześnie zapewniamy, że podany adres email nie zostanie udostępniony bądź odsprzedany osobom trzecim. Udzielona zgoda może być w każdej chwili wycofana poprzez przesłanie emaila na adres [email protected] z taką informacją.

5. Uczestnictwo we wszystkich polecanych zajęciach gimnastycznych (fitness), treningach personalnych, treningach z tv, youtube czy innych kanałów oraz stosowanie proponowanej diety jest dobrowolne i na własną odpowiedzialność pacjenta. Jeżeli istnieją wątpliwości co do stanu zdrowia oraz ewentualnych przeciwwskazań do uczestniczenia w zajęciach fitness, zajęciach rekreacyjnych, treningach personalnych, treningach z dostępnych kanałów multimedialnych czy stosowania zaproponowanej diety należy zasięgnąć opinii swojego lekarza. Zaleca się aby przed przystąpieniem do jakiejkolwiek aktywności ruchowej oraz przed zastosowaniem jakiegokolwiek programu dietetycznego zasięgnąć porady swojego lekarza.

6. W szczególnych sytuacjach zastrzegam sobie prawo do nie przyjęcia zlecenia ułożenia diety, np. kiedy oczekiwania pacjenta/klienta są nie realne lub zagrażają jego zdrowiu oraz w każdej innej sytuacji kiedy uznam, iż tak będzie lepiej dla obu stron. W takich sytuacjach zwrotu wpłaconej kwoty dokonam niezwłocznie. Zwrotowi podlega kwota nie wykorzystanej usługi (np. jeśli wpłacona została kwota za konsultację i dietę, a odbyła się jedynie konsultacja wstępna – zwrócona zostanie różnica wynikająca z kosztu konsultacji wstępnej).

7. Publikuję dla Was darmowe materiały na moich kanałach:

Zachęcam Was do oglądania i czytania moich postów, ponieważ wiele Waszych wątpliwości może się tam wyjaśnić.

8. Jeśli po konsultacji luz wizycie masz drobne dodatkowe pytania, w miarę możliwości postaram się na nie odpowiedzieć telefonicznie lub mailowo. Jeśli jednak masz sporo pytań czy wątpliwości zapisz je na kartce – odpowiem na nie na następnej wizycie lub konsultacji.

9. W weekendy i późnym wieczorem telefonów i e-maili nie odbieram.

 

 

Poradnia Zdrowego Odżywiania „Pogromcy kilogramów”
mgr Magdalena Głodek
dietetyk, trener personalny
nr tel 605-362-150
pogromcykilogramow.pl