O nas

Magdalena
Głodek-Marciniak

Cześć!
Witam Cię w moim świecie, poradni Zdrowego Odżywiania „Pogromcy Kilogramów”, miejscu gdzie możesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, dowiedzieć się więcej informacji z zakresu dietetyki i treningu personalnego. Zanim wejdziesz w ten świat chcę Ci się przedstawić, żebyś wiedziała / wiedział kim jesteśmy i po co to wszystko.

Nazywam się Magdalena Głodek-Marciniak – jestem mgr dietetyki, trenerem personalnym i szkoleniowcem z zakresu aktywności fizycznej kobiet ciężarnych i kobiet po porodzie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama.

Każdego dnia staram się, aby coraz więcej osób mogło się dążyć do wymarzonej sylwetki, odzyskiwać zdrowie i cieszyć się dobrym samopoczuciem. Pomagam we wdrożeniu zdrowych nawyków w życie i ich utrzymaniu. Specjalizuje się w zakresie odżywiania i aktywności fizycznej kobiet ciężarnych i karmiących. Przyjmuję osoby chcące zredukować masę ciała (schudnąć)/przybrać na masie ciała, borykających się z problemami hormonalnymi, chorobami przewodu pokarmowego. Pracuję także z osobami uprawiającymi rekreacyjnie różne sporty.

Jako szkoleniowiec współpracuje z Premium Sport Academy, gdzie prowadzę szkolenie Active Mum- bezpieczna aktywność kobiet w ciąży i po porodzie. Szkolenia prowadzę w różnych miastach na terenie Polski. Współpracuje z wrocławską grupą biegowa NOA (new optimal action ) oraz Centrum Fizjoterapii i Treningu Personalnego FSM gdzie prowadzę konsultację i treningi personalne. Moją ścieżkę naukową rozpoczęłam na  Uniwersytecie Medycznym Collegium Medicum w Bydgoszczy, gdzie studiowałam kierunek – dietetyka – ukończyłam go z tytułem magistra.

Bliska mojemu sercu jest psychologia i holistyczne podejście do człowieka, dlatego ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychodietetyka. Następnie narodził się pomysł, aby propagować aktywność fizyczną i pożytkować odpowiednio swoją energię dlatego zostałam instruktorem fitness i trenerem personalnym. Aktualnie jeśli tylko mam czas szkolę się, jeżdżę na konferencje naukowe, konwencje fitness, bo ważna jest dla mnie praca nad sobą i uczenie się nowych rzeczy, a także odświeżanie podstaw.

Na co dzień jestem fanką biegania w terenie i za moim dzieckiem, lubię trening funkcjonalny i z ciężarami oraz przygotowywać zdrowe słodkości dla moich najbliższych. Moja dewiza jest taka, że życie jest jedno, żeby sobie wszystkiego odmawiać, dlatego balans w wyborach dietetycznych jest najważniejszy.

 

Natalia
Nitecka

Specjalizacja i zainteresowania: dietetyka pediatryczna. Obszary działań: redukcja masy ciała oraz dieta w chorobach tarczycy (niedoczynność, nadczynność, autoimmunologiczne zapalenie tarczycy -Hashimoto).

Witam wszystkich.  Nazywam się Natalia Nitecka i jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku dietetyka.

Od zawsze zastanawiałam się jak mogę pomagać innym ludziom. Tym sposobem dowiedziałam się o bardzo ciekawym kierunku jakim jest dietetyka. Dzięki mojej wiedzy jaką wyniosłam ze studiów i zaangażowaniu chciałabym pomóc Wam w zdrowy i racjonalny sposób zrealizować założone cele.

Interesuje mnie dietetyka pediatryczna, i w tym kierunku chciałabym się rozwijać. Pracuję również z osobami, u których problemem jest nadmierna masa ciała wraz z chorobami towarzyszącymi. Z uśmiechem dążę do wymierzonych sobie celów i z tym uśmiechem także przywitam każdego z Was.

Uważam, że każdy pacjent jest zupełnie inny, dlatego zawsze pamiętam o indywidualnym podejściu oraz staram się pomóc najlepiej jak potrafię.


Daria
Adaszak

Specjalizacja i zainteresowania: dietetyka w sporcie. Obszary działań: dieta wegańska i redukcja masy ciała.

Hej! Nazywam się Daria Adaszak i jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku dietetyka.

Od dziecka trenowałam wyczynowo sport, a zdrowe odżywianie było tego nieodłącznym elementem. Wybór akurat tego kierunku był zatem dość oczywisty. Studia dostarczyły mi dawki rzetelnej wiedzy z zakresu odżywiania, dzięki której mogę pomagać oraz motywować innych do osiągania wyznaczonych celów.

Zapewniam indywidualne podejście do pacjenta. Z chęcią pomogę Ci w modyfikacji Twojego codziennego modelu odżywiania na ten, który jest idealnie dopasowany do Ciebie. Dobrze zbilansowana i urozmaicona dieta jest kluczem do zachowania zdrowia na lata!

 

Umów się z nami na pierwszą bezpłatną konsultację:


lub napisz na
[email protected]